SZUKAMY MIEJSC DLA 24 PIELGRZYMÓW

14 Lip
1:30

W dniu wczorajszym dotar┼éa do nas wiadomo┼Ť─ç, ┼╝e do naszej parafii zosta┼éa przydzielona grupa 142 pielgrzym├│w z W┼éoch z rejonu Toskanii. Jest to o 24 pielgrzym├│w wi─Öcej ni┼╝ zadeklarowanych do tej pory miejsc ( 118).

W zwi─ůzku z czym w imieniu Parafialnego Komitetu Organizacyjnego ┼ÜDM, oraz w swoim w┼éasnym zwracam si─Ö z pro┼Ťb─ů do mieszka┼äc├│w Naszej wsi o zg┼éaszanie si─Ö os├│b ch─Ötnych do przyj─Öcia pielgrzym├│w.

Na osobie przyjmuj─ůcej pielgrzym├│w ci─ů┼╝y jedynie obowi─ůzek udost─Öpnienia miejsca do spania, ┼éazienki oraz przygotowanie ┼Ťniadania. Pielgrzymi w wi─Ökszo┼Ťci przypadk├│w po ┼Ťniadaniu ok. godz. 8.00 wyje┼╝d┼╝aj─ů na msze, katechezy b─ůd┼║ uroczysto┼Ťci centralne i ich powr├│t na kwatery jest planowany ok. godz. 23.

Przypominam, ┼╝e na terenie naszej parafii b─Öd─ů oni przebywa─ç od wtorku 26. 07 ┬ádo niedzieli 31. 07. 2016 r.

Bardzo prosz─Ö, by ch─Ötni zg┼éaszali si─Ö do ksi─Ödza proboszcza, so┼étysa, b─ůd┼║ do p. Micha┼éa Gabora.

P├│ki co, z naszej wsi sze┼Ť─ç rodzin zgodzi┼éo si─Ö na przyjecie pielgrzym├│w.

Na pewno w naszej wsi znajdzie si─Ö jeszcze kilka rodzin kt├│re zdecyduj─ů si─Ö przyj─ů─ç chrze┼Ťcijan pod sw├│j dach. Licz─Ö na was.

 

Administratorzy strony nie odpowiadaj─ů za komentarze u┼╝ytkownik├│w serwisu.Prosimy pami─Öta─ç i┼╝ w internecie nie jeste┼Ťmy anonimowi, dlatego te┼╝ komentujmy artyku┼éy w spos├│b rozwa┼╝ny i nie naruszaj─ůcy praw drugiego cz┼éowieka.
« »