NAZWY ULIC

07 maja
2:33

W dniu 11. 05. 2016 r. (┼Ťroda) ┬áo godz. 10.00 w├│jt naszej gminy, Pan Zbigniew Wojas w obecno┼Ťci Pani prof. Zofii W┼éodek dokona nadania nazwy ulicy przy kt├│rej znajduje si─Ö Zesp├│┼é Szk├│l w D─ůbrowicy. Ulica ta zgodnie z decyzj─ů Zebrania Wiejskiego b─Ödzie nosi─ç nazw─Ö „profesora Jana Zdzis┼éawa W┼éodka”.

Nast─Öpnie zostanie nadana nazwa ulicy „Centralnej” i pozosta┼éym ulicom.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszka┼äc├│w do udzia┼éu w tej uroczysto┼Ťci.

Poni┼╝ej mapa naszej wsi z naniesionymi nazwami ulic i ich przebiegiem.

Janusz Stopa

ulice Wieńca

Administratorzy strony nie odpowiadaj─ů za komentarze u┼╝ytkownik├│w serwisu.Prosimy pami─Öta─ç i┼╝ w internecie nie jeste┼Ťmy anonimowi, dlatego te┼╝ komentujmy artyku┼éy w spos├│b rozwa┼╝ny i nie naruszaj─ůcy praw drugiego cz┼éowieka.
« »